پادکست های آموزشی ماهی و آبزیان

آبان ۱۹, ۱۳۹۷

تغدیه ماهی ها با غذای زنده FEEDING FISH WITH LIVE FOOD

تغذیه ماهی های زینتی هم یک فعالیت لذت بخش برای دارندگان ماهی و آکواریوم است. تغذیه درست، یک نیاز اساسی برای حفظ سلامت و بقای ماهیان […]
آبان ۱۸, ۱۳۹۷

تغذیه دستی ماهی کوی غول پیکر Hand feeding a HUGE Koi fish

ماهی کوی یکی از ماهیان زینتی زیبا و مقاوم آب شیرین است که هم قابلیت نگهداری در حوضچه ها و استخرها و برکه ها در هوای […]

پادکست های علمی و کاربردی تکثیر، پرورش و نگهداری ماهی ها و آبزیان

با توجه به تغییرات شرایط زندگی امروزه و محدودیت وقت و افزایش هزینه های سربار مختلف، کاربران زیادی تمایل به دریافت اطلاعات مختصر و مفید و قابل استفاده به آسانترین روش ممکن دارند و از اینروست که علاقه به دانلود و شنیدن پادکست‌ها روز به روز بیشتر و بیشتر میشود، احتمالا چون میتوانند در هر شرایطی از جمله در حین رانندگی یا انجام کارهای دیگر،  فقط با گذاشتن هدفون بر روی گوش به این اطلاعات مفید دست پیدا کنند و همزمان به کارهای دیگر خود نیز برسند. یا با دانلود و ذخیره آن بسته به نیاز خود در جا و زمان مناسب از ان استفاده کنند.

هر کسی، در هر جایی، قادره تا به راحتی  به پادکست ها دسترسی داشته باشه و در تمام پخش کننده‌های صوتی و تصویری قابلیت پخش و اجرا شدن دارن، حجم پایینی دارن و خصوصا افرادی که وقت کافی برای مطالعه ندارن از طرفداران پر و پا قرص پادکست ها و فایل های صوتی هستن و از طرف دیگر کاربران برای دانلود پادکست ها فقط نیاز به یک اینترنت معمولی دارن.

به خاطر این نیاز و با توجه به سوالات و مشکلات متداول و علاقمندیهای غالب عزیزان عاشق طبیعت و حیات وحش بر آن شدیم تا سری پادکست‌های ماهیانه سایت دکتر ماهی را برای عزیزان تهیه و ارائه کنیم.
این پادکست‌ها در فواصل دو هفته یکبار یا در بازه های زمانی نزدیکتر با توجه به نیازمندی کاربران و مطالب مهم مطروحه متداول روزانه، منتشر شده و قصد داریم جدیدترین موضوعات دنیای سرگرمی و تجارت ماهی و آکواریوم، تکثیر و پرورش آبزیان و طبیعت و حیات وحش را پوشش بدهیم.

همچنین خلاصه بهترین کتاب ها و مجلات مرتبط و پرطرفدار روز دنیا را به عنوان پادکست ویژه برای کاربران ویژه در این لیست قرار خواهیم داد.

اگه وقت یا حوصله ندارید  تا مقالات ما را مطالعه کنین، یا کتاب های مختلف را برای یافتن راه حل مشکل یا پیشبرد اطلاعات تون بخونین، یا شاید فرصت کافی نداشته باشین که ویدیوهای مورد نظر و مطلوبتون را پیدا و آنها رو تماشا کنین، اما قطعا می‌تونین در هر جایی و به راحتی و با اکثر ابزارهای در دسترس به پادکست های تولیدی سایت دکتر ماهی گوش کنین.

هر نیازمندی، نظر یا ایده‌ای برای قسمت‌های آینده سری پادکست‌ها داشتید، از قسمت «تماس با ما» اعلام کنید.