لوازم و تجهیزات ماهی و آکواریوم

آوریل 20, 2020

مشکل حباب ندادن فیلتر داخلی – قطع شدن جریان حباب هوا در فیلتر اینترنال

سلام . من یک فیلتر داخلی موتور دار ( فیلتر اینترنال) دارم که قبلا وقتی روشن بود جریان هوا از خروجی فیلتر در می امد اما الان مدتیه دیگه جریان حباب هوای فیلتر قطع شده اما فیلتر درست کار میکنه و آب از خروجی فیلتر خارج میشه و ابرش هم ضایعات آکواریوم را می گیره. میخواستم بدونم چطور میتونم جریان هوای فیلتر داخلی را دوباره برقرار کتنم و آیا این قطع شدن جریان هوا اشکالی برای ماهی ها یا فیلتر ایجاد نمیکنه؟
آوریل 19, 2020

مشکل پمپ هوای مرکزی – از کار افتادن پمپ بعد از یک مدت کار

سلام . پمپ هوای مرکزی بعد از یک مدت کار کردن از کار میفته و وقتی یه مدت میمونه دوباره کار میکنه. وقتی هوا گرم هست این مشکل بیشتر دیده میشه. آیا پمپ من سوخته یا داره میسوزه؟ چه کاری باید انجام بدم؟
آوریل 19, 2020

مشکل هواده مرکزی آکواریوم ها – شروع به کار کردن پمپ مرکزی با تکان دادن

سلام . من یک پمپ هوای مرکزی مارک هایلا دارم که حدود دو ماهی هست که خریداری کردم. تا حالا خوب کار می کرد ولی الان یکی دو روزه که از کار میفته و وقتی تکون میدم دوباره روشن میشه. به نظرتون مشکل از کجاست و چه کاری میتونم بکنم؟
آوریل 5, 2020

روش تشخیص بی خطر بودن ترکیبات سنگ برای آکواریوم

یک آکواریوم زیبا و با دکوراسیون حرفه ای و جذاب، توجه و تفکر هر بیننده ای را به خود جلب می کند و تماشای آن مایه لذت و آرامش است. اگر قصد راه اندازی و یا دکوراسیون آکواریم را دارید باید به شناختی مناسب از اصول دکوراسیون آکواریوم و آشنایی با عتاصر تزئینی مختلف که قابل استفاده برای طراحی منظره در آکواریوم و دکوراسیون آن است داشته باشید. استفاده از سنگ و صخره های طبیعی که در انواع شکل و فرم و اقسام بافت و ترکیبات در آکواریوم فروشیها قابل تهیه است و یا از طبیعت قابل جمع آوری است به یکی از جذابیت های غیر قابل چشم پوشی در دکور آکواریوم و طراحی منظره در آن تبدیل شده است اما یک سوال باقیست: آیا این سنگ برای استفاده در آکواریوم مناسب است؟ پاسخ به این سوال نیازمند آشنایی با نکات و اصولی است که در این محتوا به آن پرداخته می شود.