بازدید و مشاوره فنی از مخزن نگهداری زالوی پزشکی در منزل یا محل کار

پرورش و نگهداری کرم میل ورم و سوپر ورم Mealworm and Superworm
نوامبر 24, 2018
مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری، پرورش و تکثیر زالوی طبی
نوامبر 25, 2018

بازدید و مشاوره فنی از مخزن نگهداری زالوی پزشکی در منزل یا محل کار

زالو یکی از عجیب ترین موجوداتی است که ما با ان روبرو میشویم و رفتار خونخواری آن باعث میشود حسی از ترس یا چندش به ما غالب شود. اما باید بدانیم که این موجود کوچک و شگفت انگیز نقش مهمی د رچرخه زیستی طبیعت داشته و از بزاق زالوی طبی بیش از ۱۰۰ ماده زیست فعال استخراج کرده اند که خواص و کاربردهای بسیاری در پزشکی، دامپزشکی و طب سنتی ایران و جهان دارد.

ارزش اقتصادی بالای زالوی طبی سبب شده تا علاقمندان بسیاری در ایران و جهان نسبت به نگهداری و تکثیر و پرورش آن در مقیاس کوچک در خانه و یا در مقیاس متوسط و بزرگ در کارگاه های پرورش زالوی طبی اقدام کنند.

حدود ۶۸۰ گونه زالو تاکنون  شناسایی شده که در حدود ۴۵ گونه از ان در ایران وجود دارد و از این تعداد تنها ۵ گونه خواص درمانی و بهبود دهنده دارند و به عنوان زالوی پزشکی یا زالوی طبی شناسایی شده اند.

هر کدام از گونه های زالوی طبی خصوصیات و شرایط زیستی خاص خود را دارند و الزاما باید شرایط لازم برایشان فراهم شود تا محیطی مناسب برای نگهداری و تکثیر و پرورش انها تامین شود.

بسته به شرایط شما و گونه ای که پرورش میدهید باید به جنبه های مختلفی از زیست شناسی و فیزیولوژی زالوی مورد پرورش تان اشنایی داشته باشید و این امر جز با مطالعه و تجربه حاصل نمیشود.

بسته به هدفی که داریم و وقت و هزینه ای که صرف میکنیم باید بتوانیم به موفقیت لازم دست یابیم. شاید تحقیقی انجام میدهید و لازم است زالوها را برای مدتی در شرایط مناسب نگهداری، شاید مایلید تعدادی زالو را برای جذابیت های خاص زیستی شان یا خواص درمانی شان د رخانه نگهدارید و یا حتی قصد ورود به عرصه تجاری تکثیر و پرورش زالو داشته باشید.

 

نگهداری از هر موجود زنده ای  و خصوصا زالو نیازمند تجربه و حوصله و وقت و البته هزینه است و آنچه مسلم است اینکه امکان بروز مشکل همیشه وجود دارد.

آیا مشکلی در مخزن نگهداری زالوهایتان دارید؟

آیا زالوهای پزشکی  شما دچار مرگ و میر شده اند و علت آن را نمی دانید؟

آیا جوابها و راه حل های متفاوت و گاه متضاد و شاید غیر قابل قبول از افراد مختلف و جستجو در کتابها و اینترنت نصیبتان شده؟

بنابر این:

اگه وقت یا حوصله کافی ندارید که در اینترنت و کتابها به دنبال شرایط مطلوب نگهداری از زالوهای طبی و استفاده از وسایل لازم برای پروش و نگهداری زالو باشید، ما می توانیم در این مسیر با دانش و تجربه خود در خدمت تان بوده و  با شما همفکری کنیم.

بررسی شرایط نگهداری از زالوها و تجهیزات شما و اندازه گیری فاکتورهای مهم زیستی در مخزن یا کارگاه پرورش که لازمه سلامت زالوها و تضمین کیفیت تولید و رشد آنهاست تنها با ۶۰ هزار تومان به ازای هر ساعت وقت کاری.

 

 

 

 

 

 


از بخش زیر می توانید هزینه مشاوره برای این خدمت را پرداخت کنید .

 

دریافت مشاوره، همفکری و پشتیبانی سایت دکتر ماهی


 

 

 

یک هدیه هم برای شما داریم:

 

شما می توانید از هدیه رایگان پشتیبانی ۱ روزه اطلاعاتی ما استفاده کنید؟

۱

مرحله اول

مشکلتان را با ما در میان بگذارید

شما چه بصورت حضوری یا تلفنی از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا یکی از بسته های خدمات ما را انتخاب و خریداری کرده باشید، بسته هدیه پشتیبانی ما به شما ارائه میشود.

 

۲

مرحله دوم

کمک ها و راهنمایی های ما را دریافت کنید

شما دو روز هدیه پشتیبانی رایگان اطلاعاتی در رابطه با موضوع مورد نظرتان را بصورت اختصاصی دارید

هر مشکل یا نیاز اطلاعاتی در باره موضوع تان داشتید با ما در میان بگذارید تا با شما همفکری و همراهی کنیم. ما برای شما مطالب آموزشی و اطلاعاتی مفیدی در طی این دوره خواهیم داشت تا رضایت شما را جلب کنیم.

۳

مرحله سوم

از نگهداری موجودات دوست داشتنی و کار خود لذت ببرید

ما د رکنارتان هستیم تا با ارائه دانش و تجربه خود و دوستان توانمندمان به شما، لذت نگهداری موجودات زنده را برایتان دو چندان کنیم.

نگران هیچ مشکلی نباشید. هر مساله ای راه حلی دارد و ما نهایت تلاشمان را انجام میدهیم تا برایتان موفقیت و راحتی بیشتر را فراهم کنیم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *