مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری، پرورش و تکثیر زالوی طبی

بازدید و مشاوره فنی از مخزن نگهداری زالوی پزشکی در منزل یا محل کار
نوامبر 25, 2018
راهنمای راه اندازی یک مخزن نگهداری زالوی طبی و انتخاب لوازم و تجهیزات مناسب
نوامبر 25, 2018

مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری، پرورش و تکثیر زالوی طبی

درود بر همه عزیزان

نگهداری از زالوهای طبی در خانه و یا در کارگاه های پرورش و تکثیر ، به صورت یک کار یا حرفه جذاب و پرطرفداری در آمده است که هر روز بر طرفدارانش افزوده میشود.
این کار نیازمند اطلاعات در رابطه با فیزیولوژی و بیولوژی زالو، تجربه، حوصله و وقت از جانب علاقمندان پرورش زالوی پزشکی، این موجود عجیب و غریب است.

به دلایل مختلف، احتمال بروز مشکل در هر کاری وجود دارد.

برای موفقیت د رهر کاری و منجمله بهتر کردن وضعیت نگهداری زالوی طبی و موفقیت در تکثیر آن، نیازمند اطلاعات و تجربه بیشتری هستیم که به مرور زمان به دست می اید .

اما گاه باید یک مشکل را خیلی سریع تشخیص داده و برای رفع آن در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کرد. عدم توجه و اقدام مناسب در این گونه شرایط میتواند باعث مرگ و میر عمده در جمعیت زالوی پرورشی ما شده یا حتی سبب آسیب به لوازم و تجهیزات نگهداری و پرور زالو در منزل یا کارگاه پرورش شود که گاه هزینه بسیار سنگین را به ما تحمیل کرده و برخورد با آن در زمانی که نمیدانیم چه باید کرد برایمان ناراحت کننده است. احساس و خاطره از دست دادن سرمایه زندگی و موجوداتی که برای پرورش انها زحمت بسیار کشیده ایم و به دلیل کوتاهی یا غفلت ما از بین رفته اند همواره سخت بوده و هست.

شاید بتوانید با یک تماس تلفنی با ما چاره مشکلتان را پیدا کرده و یا از خدمات متنوع فنی و تخصصی و پشتیبانی ما بهره مند شوید.

ما در زمینه تکثیر و پرورش زالوی طبی فعالیت داشته و افتخار همکاری و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی از فعالان زیادی در این زمینه را داشته ایم.

اگر زالوهای طبی شما دچار مشکل یا بیماری هستند یا به نظرتان مثل همیشه نبوده و گوشه گیر شده اند یا رفتارهای عجیب و غریبی از انها مشاهده میکنید یا به هر دلیلی احساس میکنید بیمار شده اند و علائم غیر معمولی در روی بدن آنها مشاهده میکنید بهتر است هر چه زودتر با فرد مطلع و با تجربه ای تماس حاصل کرده و شرایط را برای اقدام لازم و سریع فراهم کنید.

اگر هنوز فکر میکنید که لازم است در خصوص سلامت یا بیماری زالوی خود با کسی مشورت کرده و همفکری کسب کنید یا برای مشکلی خاص در این زمینه جویای راهکاری موثر باشید ، ما خوشحال میشویم که در خدمت شما باشیم.

 

برای ذریافت پشتیبانی تلفنی و همفکری برای رفع مشکل میتوانید با هزینه ای ناچیز از خدمات ما بهره مند شوید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 از بخش زیر می توانید هزینه این خدمت را پرداخت کنید .

 

دریافت مشاوره، همفکری و پشتیبانی سایت دکتر ماهی


 

یک هدیه هم برای شما داریم:

 

شما می توانید از هدیه رایگان پشتیبانی ۱ روزه اطلاعاتی ما استفاده کنید؟

۱

مرحله اول

مشکلتان را با ما در میان بگذارید

شما چه بصورت حضوری یا تلفنی از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا یکی از بسته های خدمات ما را انتخاب و خریداری کرده باشید، بسته هدیه پشتیبانی ما به شما ارائه میشود.

کافیست به کانال t.me/FishDr وارد شده و مشخصات بسته خریداری شده خود را اعلام فرمایید و یا مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

۲

مرحله دوم

کمک ها و راهنمایی های ما را دریافت کنید

شما دو روز هدیه پشتیبانی رایگان اطلاعاتی در رابطه با موضوع مورد نظرتان را بصورت اختصاصی دارید

هر مشکل یا نیاز اطلاعاتی در باره موضوع تان داشتید با ما در میان بگذارید تا با شما همفکری و همراهی کنیم. ما برای شما مطالب آموزشی و اطلاعاتی مفیدی در طی این دوره خواهیم داشت تا رضایت شما را جلب کنیم.

۳

مرحله سوم

از نگهداری موجودات دوست داشتنی و کار خود لذت ببرید

ما د رکنارتان هستیم تا با ارائه دانش و تجربه خود و دوستان توانمندمان به شما، لذت نگهداری موجودات زنده را برایتان دو چندان کنیم.

نگران هیچ مشکلی نباشید. هر مساله ای راه حلی دارد و ما نهایت تلاشمان را انجام میدهیم تا برایتان موفقیت و راحتی بیشتر را فراهم کنیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *