مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری و پرورش و تکثیر کرم میلورم و سوپر ورم

Mealworms
ژوئن 2, 2019
دریافت مشاوره، همفکری و پشتیبانی سایت دکتر ماهی
ژوئن 22, 2019

مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری و پرورش و تکثیر کرم میلورم و سوپر ورم

درود بر همه عزیزان

امروزه نگهداری از حیوانات و موجودات دوست داشتنی در خانه و محل کار به صورت سرگرمی جذاب و پرطرفداری در آمده است و این کار نیازمند اطلاعات، تجربه، حوصله و وقت از جانب علاقمندان به موجودات زنده و طبیعت است.

تغذیه درست این موجودات یکی از مهمترین کارها و البته حساسترین بخشهای نگهداری از موجودات دوست داشتنی است.

پرورش و تکثیر میل ورم و سوپر ورم چه بصورت محدود برای تامین نیازهای تغذیه ای حیوانات خودمان و یا به صورت شغل خانگی و یا یک کار حرفه ای نیازمند توجه به شرایط مختلف و فراهم آوردن بستر مناسب برای انجام درست کار است.

احتمال بروز مشکل در هر کاری وجود دارد.

 برای بهتر کردن وضعیت پرورش و نگهداری و تکثیر میل ورم ها و سوپر ورمهای تولیدی خود، نیازمند اطلاعات و تجربه بیشتری هستیم که به مرور زمان به دست می آید .

اما گاه باید یک مشکل را خیلی سریع تشخیص داده و برای رفع آن در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کرد. عدم توجه و اقدام مناسب در این گونه شرایط میتواند باعث مرگ و میر عمده در موجودات زنده پرورشی و گله تولیدی ما شده یا حتی سبب آسیب به لوازم و تجهیزات نگهداری و پرورش و سرمایه گذاری ما شود که گاه هزینه بسیار سنگین را به ما تحمیل کرده و برخورد با آن در زمانی که نمی دانیم چه باید کرد برایمان ناراحت کننده است.

احساس و خاطره از دست دادن موجودات زنده ای که برای آنها کلی وقت و هزینه صرف کرده ایم و به دلیل کوتاهی یا غفلت ما از بین رفته اند همواره سخت بوده و هست.

شاید بتوانید با یک تماس تلفنی با ما چاره مشکلتان را پیدا کرده و یا از خدمات متنوع فنی و تخصصی و پشتیبانی ما بهره مند شوید.

ما سالها در زمینه تکثیر و پرورش و تولید انواع موجودات زنده و تولید و مصرف غذای زنده  فعالیت داشته و افتخار همکاری و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی از فعالان زیادی در این زمینه را داشته ایم.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و یا میل ورم و سوپر ورم های شما دچار مشکل یا بیماری هستند یا به نظرتان مثل همیشه نبوده و گوشه گیر شده اند یا رفتارهای عجیب و غریبی از آنها مشاهده میکنید یا به هر دلیلی احساس میکنید بیمار شده اند و علائم غیر معمولی در روی بدن آنها مشاهده می کنید بهتر است هر چه زودتر با فرد مطلع و با تجربه ای تماس حاصل کرده و شرایط را برای اقدام لازم و سریع فراهم کنید.

اگر هنوز فکر میکنید که لازم است در خصوص شرایط نگهداری و پرورش و همچنین سلامت یا بیماری میلورم و سوپر ورم و گله تولیدی خود با کسی مشورت کرده و همفکری کسب کنید یا برای مشکلی خاص در این زمینه جویای راهکاری موثر باشید ، ما خوشحال میشویم که در خدمت شما باشیم.

 

برای دریافت پشتیبانی تلفنی و همفکری برای رفع مشکل میتوانید با هزینه ای ناچیز از خدمات ما بهره مند شوید.

 

 

هزینه هر دقیقه مشاوره و همفکری تلفنی با متخصص مجرب تنها هزار تومان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


از بخش زیر می توانید هزینه مورد نظر برای این خدمت را پرداخت کنید و سپس مبلغ پرداختی و موضوع  بسته خریداری شده را به شماره ۰۹۱۱۸۰۱۱۲۴۶ و یا شماره ۰۹۱۱۳۳۲۸۴۱۳ پیامک کنید  تا پرداخت شما اعلام وصول شده و ضمن هماهنگی با شما برای مشاوره تلفنی، در لیست مخاطبان پشتیبانی دکتر ماهی برای برقراری ارتباط وارد شوید.

 


 

 


پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان برای ۱۵ دقیقه مشاوره و همفکری تخصصی

 

 

 


پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان برای ۳۰ دقیقه مشاوره و همفکری تخصصی

 


 


 

 

 

 

یک هدیه هم برای شما داریم:

 

 

شما می توانید از هدیه رایگان پشتیبانی ۱ روزه اطلاعاتی ما استفاده کنید؟

۱

مرحله اول

مشکلتان را با ما در میان بگذارید

شما چه بصورت حضوری یا تلفنی از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا یکی از بسته های خدمات ما را انتخاب و خریداری کرده باشید، بسته هدیه پشتیبانی ما به شما ارائه میشود.

کافیست به کانال t.me/FishDr وارد شده و موضوع بسته خریداری شده خود را اعلام فرمایید و یا مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

۲

مرحله دوم

کمک ها و راهنمایی های ما را دریافت کنید

شما یک روز هدیه پشتیبانی رایگان اطلاعاتی در رابطه با موضوع مورد نظرتان را بصورت اختصاصی دارید.

هر مشکل یا نیاز اطلاعاتی در باره موضوع تان داشتید با ما در میان بگذارید تا با شما همفکری و همراهی کنیم. ما برای شما مطالب آموزشی و اطلاعاتی مفیدی در طی این دوره خواهیم داشت تا رضایت شما را جلب کنیم.

۳

مرحله سوم

از نگهداری موجودات دوست داشتنی و کار خود لذت ببرید

ما در کنارتان هستیم تا با ارائه دانش و تجربه خود و دوستان توانمندمان به شما، لذت نگهداری موجودات زنده را برایتان دو چندان کنیم.

نگران هیچ مشکلی نباشید. هر مساله ای راه حلی دارد و ما نهایت تلاشمان را انجام میدهیم تا برایتان موفقیت و راحتی بیشتر را فراهم کنیم.

 

  

کانال تلگرام دکتر ماهی برای تکثیر و پرورش و نگهداری کرم میل ورم و سوپر ورم

t.me/FishDr

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *