دریافت مشاوره، همفکری و پشتیبانی سایت دکتر ماهی

مشاوره تلفنی برای رفع مشکلات نگهداری و پرورش و تکثیر کرم میلورم و سوپر ورم
ژوئن 19, 2019
دوره تخصصی آموزش تکثیر، پرورش و نگهداری میل ورم و سوپر ورم
جولای 1, 2019

دریافت مشاوره، همفکری و پشتیبانی سایت دکتر ماهی

با سلام خدمت همه عزیزان.

شاید شما هم به مانند بسیاری از افراد در زمینه دام يا طیور و آبزیان فعالیت میکند و یا اینکه از به طرق مختلفی از حیوانات کوچک یا بزرگی در محیط زندگی یا محل کار خود و یا حتی در طبیعت نگهداری می کنید.

حتما اطلاعات خوبی در زمینه نگهداری و پرورش حیوان مورد نظر خود کسب کرده اید و از ابزارهای مختلفی برای کارتان استفاده می کنید تا انجام کار را برایتان راحت تر و یا شرایط زیست را برای موجود دوست داشتنی شما بهتر کند.

همه می دانیم که دانش نزد همه است و همیشه چیزی برای یاد گرفتن وجود دارد و از اینرو زمانی که اطلاعات و تجربه هایمان را در کنار یکدیگر قرار می دهیم قادر خواهیم بود با توانایی بیشتری نسبت به تصمیم گیری اقدام کرده و شناخت درست تری از شرایط و وقایع پیش رویمان داشته باشیم.

سایت دکتر ماهی در زمینه های مختلفی از فعالیت های دام و طیور و آبزیان تجربه و تخصص داشته و ما مایل هستیم در مسیر فعالیت شما در حد توان خود سهیم بوده و مفید باشیم.

حتما در طول مسیر فعالیت خود با مشکلاتی مواجه می شویم که برایمان تازگی دارد و یا روش برخود درست و موثر با آن را نمی دانیم و یا از تصمیم درست مطمئن نیستیم. گاه تاخیر در تصمیم گیری سبب آسیب جدی به موجودات دوست داشتنی و محبوب ما و یا وسایل و ادوات مورد استفاده در نگهداری از آنها می شود.

طبعا همه ما در همه موارد صاحب دانش و تجربه نیستیم و این دو امر تنها با گذر زمان، مطالعه و کسب تجربه میتواند بهتر و بیشتر شود.

 

اگر در فعالیت خود نیازمند مشاوره، همفکری یا پشتیبانی هستید لطفا با ما تماس بگیرید.

شما کافیست  مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا ما به شما همفکری لازم را ارائه  کرده و شما را در انتخاب راهکار درست و انجام اقدام مناسب همراهی کنیم. 

شاید آشنایی با سوالات متداول زیر بتواند شما را در انتخاب تصمیم درست در ارتباط با ما راهنمایی کند.

هزینه مشاوره بر چه مبنایی محاسبه میشود؟

هزینه مشاوره برای هر دقیقه تنها هزار تومان است و شما میتوانید متناسب با نیاز خود از بسته های متفاوت مشاوره ما بهره مند شوید. در موارد خاص که نیازمند کسب اطلاعات ویژه و یا انحصاری باشد، هزینه مربوطه به شما اعلام شده و شما در صورت تمایل میتوانید نسبت به انجام کار اقدام فرمایید.

آیا قبل از مشاوره باید هزینه کار را پرداخت کنیم؟

در صورتی که میخواهید مشاوره تلفنی، تلگرامی یا تحت وب خود را فورا انجام دهید می بایستی یکی از بسته های مشاوره را خریداری و نسبت به پیامک موضوع مشاوره و مبلغ هزینه پرداختی به یکی از شماره های معرفی شده اقدام کنید تا فورا در لیست پشتیبانی قرار گرفته و به تماس شما پاسخ داده شود.

در صورت عدم رضایت از مشاوره انجام شده چکار میتوانم بکنم؟

شما می توانید ابتدا با شماره های تماس ما ارتباط برقرار کرده و از قابلیت پاسخگو بودن ما به نیاز اطلاعاتی خود اطمینان پیدا کنید. سپس یکی از بسته های مشاوره  و یا بسته پیشنهاد شده به شما را خریداری کرده و از همفکری ما بهره مند شوید.

ساعات پاسخگویی بخش مشاوره و پشتیبانی به چه صورت است؟

شما میتوانید از ۸ صبح تا ۸ شب برای دریافت پشتیبانی و مشاوره با ما تماس بگیرید.

در صورتی که به تلفن ما جواب داده نشد به چه صورت می توانیم با شما ارتباط برقرار کنیم؟

در صورتی که به هر علتی تماس شما با ما بی پاسخ ماند، شما میتوانید به یکی از شماره های تماس ما پیامک ارسال کنید و یا از طریق کانال سایت دکتر ماهی با ما در تماس باشید.

به تماس تمام افرادی که در لیست مخاطبان پشتیبانی سایت دکتر ماهی قرار گرفته اند قطعا پاسخ داده شده و یا پیگیر تماس بی پاسخ آنها خواهیم بود.

 

 

 

راهکار مناسب و متداول برای استفاده از خدمات مشاوره ای سایت دکتر ماهی:

۱ –  با یکی از شماره های ما تماس بگیرید:

                  ۰۹۱۱۳۳۲۸۴۱۳

                  ۰۹۱۱۸۰۱۱۲۴۶

۲ –  مشکل خود را بیان کنید.

۳ –  بسته پیشنهادی دکتر ماهی برای مشاوره یا حل مشکل که متناسب با نیاز شماست را از ما جویا شوید.

۴ –  بسته پیشنهادی دکتر ماهی را از طریق سایت دکتر ماهی خریداری کنید.

اگر به هر دلیلی مایل نیستید از درگاه امن و راحت سایت دکتر ماهی برای پرداخت استفاده کنید، شما می توانید مبلغ مورد نظرتان را  به شماره کارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۷۶۸۲۴۶۲۱ به نام عباس ترابیان باسمنج  واریز کرده و نسبت به پیگیری کارتان اقدام فرمایید.

۵ –  موضوع مشاوره و مبلغ بسته خریداری را به یکی از شماره های ما پیامک کنید تا اقدامات زیر انجام شود:

              شما به لیست مخاطبان نلفنی سایت دکتر ماهی برای دریافت مشاوره تلفنی اضافه شوید.

              شما به لیست مخاطبان کانال تلگرامی دکتر ماهی برای دریافت پشتیبانی رایگان یک روزه تلگرامی اضافه شوید.

               پیامک تایید دریافت وجه و  امکان برقراری مشاوره و پشتیبانی را از ما دریافت کنید

۶ –  با ما تماس گرفته و متناسب با موضوع پشتیبانی و زمان تعیین شده از همفکری و مشاوره ما برخوردار شوید.

۷ –  هدیه پشتیبانی یک روزه ماه را در رابطه با مشکلتان از کانال تلگرامی ما دریاقت کنید.

 

در صورت نیاز به مشاوره و همراهی بیشر می توانید یکی از بسته های مد نظر خود را برای پشتیباتی طولانی تر از ما خریداری کنید.

 

 

 

احتمال بروز مشکل در هر کاری وجود دارد.

 برای بهتر کردن وضعیت پرورش و نگهداری و تکثیر موجودات دوست داشتنی خود، نیازمند اطلاعات و تجربه بیشتری هستیم که به مرور زمان به دست می آید .

اما گاه باید یک مشکل را خیلی سریع تشخیص داده و برای رفع آن در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کرد. عدم توجه و اقدام مناسب در این گونه شرایط میتواند باعث مرگ و میر عمده در موجودات زنده پرورشی و گله تولیدی ما شده یا حتی سبب آسیب به لوازم و تجهیزات نگهداری و پرورش و سرمایه گذاری ما شود که گاه هزینه بسیار سنگین را به ما تحمیل کرده و برخورد با آن در زمانی که نمی دانیم چه باید کرد برایمان ناراحت کننده است.

احساس و خاطره از دست دادن موجودات زنده ای که برای آنها کلی وقت و هزینه صرف کرده ایم و به دلیل کوتاهی یا غفلت ما از بین رفته اند همواره سخت بوده و هست.

شروع کاری که از آن اطلاعی ندارید و با مشکلات و محدودیت های آن آشنا نیستید همواره سخت و هراس انگیز است و همفکری با کسی که بتواند زوایای تاریک و مبهم قضیه را با ما در میان گذاشته و یا در طی مسیر همرامان باشد میتواند ضمن قوت قلب برایمان سبب کاهش صرف هزینه از جنبه های مختلف مالی و زمانی و عاطفی شود.

شاید بتوانید با یک تماس تلفنی با ما چاره مشکلتان را پیدا کرده و یا از خدمات متنوع فنی و تخصصی و پشتیبانی ما بهره مند شوید.

ما سالها در زمینه تکثیر و پرورش و تولید انواع موجودات زنده و تولید و مصرف غذای زنده  فعالیت داشته و افتخار همکاری و پشتیبانی فنی و اطلاعاتی از فعالان زیادی در این زمینه را داشته ایم.

اگر نیاز به اطلاعات بیشتری دارید و یا موجودات دوست داشتنی شما دچار مشکل یا بیماری هستند یا به نظرتان مثل همیشه نبوده و گوشه گیر شده اند یا رفتارهای عجیب و غریبی از آنها مشاهده میکنید یا به هر دلیلی احساس میکنید بیمار شده اند و علائم غیر معمولی در روی بدن آنها مشاهده می کنید بهتر است هر چه زودتر با فرد مطلع و با تجربه ای تماس حاصل کرده و شرایط را برای اقدام لازم و سریع فراهم کنید.

اگر هنوز فکر میکنید که لازم است در خصوص شرایط نگهداری و پرورش و همچنین سلامت یا بیماری جانور محبوب و یا گله تولیدی خود با کسی مشورت کرده و همفکری کسب کنید یا برای مشکلی خاص در این زمینه جویای راهکاری موثر باشید ، ما خوشحال میشویم که در خدمت شما باشیم.

اگر در فکر راه اندازی کسب و کاری در زمینه دام، طیور و آبزیان و یا تولید غذای زنده هستند و نگران کم و کیف کار و چگونگی انجام عملیات و روش طی مسیر هستید می توانید با ما همفکری کرده و برداشت روشن تر و یا متفاوتی از موضوع کسب کنید.

 

 

برای دریافت پشتیبانی تلفنی و همفکری برای رفع مشکل میتوانید با هزینه ای ناچیز از خدمات ما بهره مند شوید.

 

 

هزینه هر دقیقه مشاوره و همفکری تلفنی با متخصص مجرب تنها هزار تومان است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


از بخش زیر می توانید هزینه مورد نظر برای این خدمت را پرداخت کنید و سپس مبلغ پرداختی و موضوع  بسته خریداری شده را به شماره ۰۹۱۱۸۰۱۱۲۴۶ و یا شماره ۰۹۱۱۳۳۲۸۴۱۳ پیامک کنید  تا پرداخت شما اعلام وصول شده و ضمن هماهنگی با شما برای مشاوره تلفنی، در لیست مخاطبان پشتیبانی دکتر ماهی برای برقراری ارتباط وارد شوید.

 

 

 


  مبلغ ۳۰ هزار تومان برای ۳۰ دقیقه مشاوره و همفکری تخصصی در موضوع مورد تقاضا

پرداخت آنلاین هزینه ۳۰ دقیقه مشاوره


 مبلغ ۶۰ هزار تومان برای ۶۰ دقیقه مشاوره و همفکری تخصصی در موضوع مورد تقاضا

 

پرداخت آنلاین هزینه ۶۰ دقیقه مشاوره


 

 

 

یک هدیه هم برای شما داریم:

 

 

شما می توانید از هدیه رایگان پشتیبانی ۱ روزه اطلاعاتی ما استفاده کنید؟

۱

مرحله اول

مشکلتان را با ما در میان بگذارید

شما چه بصورت حضوری یا تلفنی از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا یکی از بسته های خدمات ما را انتخاب و خریداری کرده باشید، بسته هدیه پشتیبانی ما به شما ارائه میشود.

کافیست با شماره ۰۹۱۱۳۳۲۸۴۱۳ از طریق تلگرام یا واتساپ ارتباط برقرار کرده و موضوع بسته خریداری شده خود را اعلام فرمایید و یا مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

۲

مرحله دوم

کمک ها و راهنمایی های ما را دریافت کنید

شما یک روز هدیه پشتیبانی رایگان اطلاعاتی در رابطه با موضوع مورد نظرتان را بصورت اختصاصی دارید.

هر مشکل یا نیاز اطلاعاتی در باره موضوع تان داشتید با ما در میان بگذارید تا با شما همفکری و همراهی کنیم. ما برای شما مطالب آموزشی و اطلاعاتی مفیدی در طی این دوره خواهیم داشت تا رضایت شما را جلب کنیم.

۳

مرحله سوم

از نگهداری موجودات دوست داشتنی و کار خود لذت ببرید

ما در کنارتان هستیم تا با ارائه دانش و تجربه خود و دوستان توانمندمان به شما، لذت نگهداری موجودات زنده را برایتان دو چندان کنیم.

نگران هیچ مشکلی نباشید. هر مساله ای راه حلی دارد و ما نهایت تلاشمان را انجام میدهیم تا برایتان موفقیت و راحتی بیشتر را فراهم کنیم.

 

 

 

 

با احترام و سپاس

عباس ترابیان

 

2 Comments

 1. حسن صابر گفت:

  سلام میلورم های من خوب شفیره میشوند ولی تعداد کمی به سوسک تبدیل میشوند و مابقی سیاه شده و از بین میروند

  • Admin گفت:

   سلام.
   باید به دما و رطوبت محل نگهداری میلورمها توجه کرده و آن را در دامنه مناسب برای میلورم نگهدارید.
   میلورمها و شفیره های سیاه شده را باید از بقیه جدا کرده و دور بریزید تا سبب آلودگی سایر میلورمها یا شفیره ها نشوند.
   قبل از شفیره شدن باید میلورمهایتان خوب تغذیه شده باشند تا در سن و وزن مناسب به شفیره تبدیل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *