دسته‌بندی نشده

فروش لارو میل ورم

اگر به فکر   تکثیر و پرورش میلورم هستید و مایلید آن را برای مصرف خودتان و به مقدار کم در خانه تولید کنید یا کسب و کاری در رابطه با میلورم راه بیندازید باید به فکر ایجاد گله مولد خودتان برای تولید میل ورم باشید.

شما میتوانید با خرید سوسک مولد میل ورم کارتان را شروع کنید و در این حالت سوسکها برایتان در بستر مناسب تخم گذاشته و پس از طی دوره مناسب به لاروهای جوان میل ورم دست یافته و از آنها می توانید به ایجاد گله تولیدی خود اقدام کنید.

یک نکته که باید به آن توجه داشته باشید این است که خرید سوسک های مسن می تواند چرخه فعالیت و کسب و کارتان را با اشکال جدی مواجه کند چرا که این سوسکها دوره تخمگذاری خود را سپری کرده یا مقداری از ظرفیت تخمگذاری خود را بسته به سن سوسک از دست داده اند.

راه مشخص و مطمئنی نیز برایتان جهت تعیین سن سوسک وجود ندارد و پس از چند روز همه سوسکها تیره شده و هم رنگ هم میشوند و تشخیص سوسک جوان از پیر بسیار مشکل است.

بنابر این یک گزینه مناسب برای ورود به حرفه تولید و پرورش میل ورم و یا تکثیر خانگی آن، خرید لاروهای میلورم است که در مراحل آخر لاروی و قبل از شفیره شدن باشند. در این حالت شما قطعا پس از طی دوره شفیرگی لاروها، به سوسکهای جوان دست می یابید و گله ای جوان  و مولد در دسترتان خواهد بود.

 

لاروهایی که برای شروع تولید خریداری می کنید باید سالم بوده و خصوصیات لازم را داشته باشند تا ضمن تولید نسل آینده ، سلامت تولید و سود آوری کار پرورش و تکثیر را برای ما تضمین نمایند.

 

 

 

 

از مهمترین خصوصیات یک لارو میل ورم خوب می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از گله ای سالم به دست آمده باشد.

در طول دوره لاروی به خوبی تغذیه شده باشد.

مشکلات ژنتیکی نداشته باشند.

هم سایز شده باشد.

در مراحل آخر لاروی و قبل از شفیرگی باشند.

در شرایط خوبی نگهداری شده باشند.

به خوبی بسته بندی و ارسال شده باشند.

و…….

 

 

اگر مایل به خرید لارو میل ورم برای ایجاد گله مولد و استحصال شفیره میلورم و تولید آن به سوسک جوان میلورم هستید با ما تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر به دوره آموزشی زیر مراجعه فرمایید:

پکیج جامع آموزش تکثیر و پرورش و نگهداری میل ورم و سوپر ورم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا