دوره آنلاین آشنایی با نگهداری، پرورش و تکثیر زالو طبی

دوره آموزشی انتخاب یک آکواریوم مناسب (رایگان برای اعضای ویژه)
نوامبر 30, 2018
آموزش حضوری (تئوری و عملی) نگهداری، پرورش و تکثیر زالو طبی
دسامبر 11, 2018

دوره آنلاین آشنایی با نگهداری، پرورش و تکثیر زالو طبی

درود به همه عزیزان علاقمند و دست اندرکار پرورش و نگهداری زالوی پزشکی

عباس ترابیان هستم و فارغ التحصیل رشته مهندسی دامپروری و علم آموخته رشته تکثیر و پرورش آبزیان با درجه دکترا.

سالهاست به کار پرورش و تکثیر و نگهداری انواع آبزیان می پردازم. به زندگی زالوها علاقمندم و دست اندرکار تحقیق در زمینه تغذیه و تکثیر و  پرورش زالو هستم.

با توجه به منابع علمی و به روز دنیا و نیز دست آوردهای نوین و تجارب قبلی پرورش دهندگان زالوی طبی و نیز با اشراف بر کاستی های آموزشهای آنلاین و حضوری پرورش زالو در کشور بر آن شدم تا این دوره آنلاین آموزش تکثیر، پرورش و نگهداری زالوی پزشکی را برای شما آماده و امکان آشنایی کامل شما را با این صنعت و جوانب مختلف آنرا به زبان ساده و بصورت قدم به قدم و کاربردی مهیا کرده و این امکان را برایتان فراهم کنم که ضمن دست یابی به درست ترین و مطلوبترین مطالب در یک پکیج آموزشی زالو بتوانید از تعامل با مدرس دوره برای رفع ابهامات و اشکالات خود بهره ببرید.

با استفاده ازاین دوره دیگر نیاز به مسافرت سخت و پرهزینه به مکان دیگر و شرکت در دوره های حضوری گران قیمت و یا بعضا کم بهره را نداشته و قادر خواهید بود به راه اندازی کارگاه پرورش زالوی خود اقدام کنید و به خوبی آن را مدیریت فرمایید.

در صورت نیاز به آموزش حضوری هم میتوانید از دوره حضوری آموزش تکثیر و پرورش زالوی ما استفاده کنید و یا اگر نیازمند بازدید و آشنایی عملی با شرایط پرورش زالو باشید ضمن هماهنگی با مدرس دوره برای بازدید و کار عملی با زالو اقدام فرمایید.

این دوره بر اساس نیاز اطلاعاتی و عملیاتی کاربران طراحی و تدوین شده است و از توضیحات اضافه و نامربوط با نیازمندی شرکت کنندگان دوری کرده و سعی دارد تجربه ای موفق و لذت بخش را برایتان فراهم کند تا بخوبی با جوانب و مسائل مهم این صنعت سودآور آشنا شده و بخوبی بتوانید آن را درک کرده و شخصا بتوانید کار پرورش زالوی خود را مدیریت فرمایید و با پشتکار خود و ارتباط با ما یا سایر کارشناسان محترم پرورش زالو در این حوزه بتوانید به درآمد مطلوب و مورد نظر خود از این کار دست یابید.

میدانیم که بسته به هدفی که از کار با زلوی طبی داریم، سرمایه ای که میخواهیم برای آن فراهم کنیم و وقت و امکاناتی که در دسترس داریم، روش تولید ما تحت تاثیر قرار گرفته و متفاوت خواهد بود . آشنایی با ساختار کلی تولید در کشور و انجام اقتصادی یک فعالیت تولیدی، خصوصا در حیطه آبزی پروری، مد نظر ما بوده و در این دوره آموزشی بر آن تمرکز کرده ایم.

تولیدات و کارهای نوپا باید سودآوری داشته و توسعه و ادامه فعالیت را توجیه پذیر و ممکن سازند. از اینرو در این دوره بهترین روش های تولید با استفاده از کمترین هزینه ممکن برای راه اندازی فعالیت پرورشی، آموزش داده میشود تا نیاز به حداقل سرمایه گذاری را برای شروع کار فراهم کرده و توجیه اقتصادی فعالیت و سود آوری کار را تضمین نماید.

دوره آموزشی پرورش و تکثیر زالوی طبی که در اختیار شماست حاصل تجربه و مطالعات شخصی اینجانب و توجه به دستاوردها و تجارب همه دوستان و دست اندرکاران موفق در این زمینه است. هزینه شرکت در این دوره با هزینه هایی که معمولا برای طی دوره های حضوری و عملی پرورش زالو در نظر گرفته شده قابل مقایسه نیست و امید است که رضایت همه شرکت کنندگان عزیز را تامین کند.

دوره را تا انتها به خوبی پیگیری کنید و از فیلمهای آموزشی آن بهره ببرید و در آزمونهای آن شرکت کنید تا با نکات کلیدی و مهمی که لازم است بر آن اشراف داشته باشید مانوس شوید.

هر گاه سوال یا مشکلی داشته باشید ما در کتارتان هستیم و ارتباطمان با شما هرگز قطع نخواهد شد و خود را موظف به همراهی و همفکری با شما میدانیم.

 

این دوره آموزشی  به صورت درس آنلاین، فیلم، آزمون و گفتگو در گروه شرکت کنندگان و مدرس و کارآموز صورت گرفته و در صورتی که مایل باشید میتواند محتوای دوره را بصورت فایل و فیلم دانلود کرده و هر زمان که به آن نیاز داشتید  از آن استفاده کنید.

هرگونه سوال یا نظر اصلاحی یا تکمیلی یا انتقادی که بر این دوره دارید را لطفا با من در میان بگذارید تا نسبت به استفاده از آن برای اصلاح امر و بهبود دوره استفاده شود.

با تشکر و احترام فراوان و ارزوی توفیق و شادی برای یکایک شما عزیزان.

عباس ترابیان

 

ما شما را به شرکت در دوره های آموزش آنلاین سایت دکتر ماهی دعوت میکنیم، لطفا با ما باشید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.