پیشنهادات

چه کاری برایتان می توانیم بکنیم؟

ما در زمینه شیلات و آبزی پروری فعالیت داشته و دانش و تجربه لازم را برای خدمت به شما و همفکری در رابطه با مشکلتان دارا هستیم و در صورت نیاز می توانیم از دانش و تجربه افراد موفق و فعالی که با انها در ارتباط مستمر هستیم برای پیشبرد کارتان استفاده کنیم.بسته های خدمات ویژه و پشتیبانی دکتر ماهی

1

7 روز

بسته نقره ای

ما در این بسته به مدت هفت روز از کلیه نیازهای اطلاعاتی شما پشتیبانی کرده و در صورت نیاز یک بازدید کارشناسی از پروژه شما برای شناسایی وضعیت یا رفع مشکل خواهیم داشت.

شما در طی مدت استفاده از این بسته قادرید از 7 تماس تلفنی تا سقف 15 دقیقه برای هر تماس برای رفع مشکلات خود استفاده نمایید و یا از 105 دقیقه آموزش ما در محل دلخواه مشتری بهره مند شوید. پشتیبانی تلفنی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد حتی در روز های تعطیل. به نیازهای اطلاعاتی اضافی شما از طریق کانال t.me/FishDr پاسخ داده خواهد شد. زمان رفع مشکل در موارد خاص حداکثر طی 4 ساعت کاری خواهد بود. زمان مراجعه حضوری در صورت نیاز تا 24 ساعت است.

هزینه بسته نقره ای تنها 70 هزار تومان است.

2

30 روز

بسته طلایی

ما در این بسته به مدت 30 روز از کلیه نیازهای اطلاعاتی شما پشتیبانی کرده و در صورت نیاز 4 بازدید کارشناسی از پروژه شما برای شناسایی وضعیت یا رفع مشکل خواهیم داشت.

شما در طی مدت استفاده از این بسته قادرید از 30 تماس تلفنی تا سقف 15 دقیقه برای هر تماس برای رفع مشکلات خود استفاده نمایید و یا از 450 دقیقه آموزش ما در محل دلخواه مشتری بهره مند شوید. پشتیبانی تلفنی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد حتی در روز های تعطیل. به نیازهای اطلاعاتی اضافی شما از طریق کانال t.me/FishDr پاسخ داده خواهد شد. مطالب اطلاعاتی و آموزشی لازم و مرتبط با مشکل شما در طی زمان پشتیبانی به شما انتقال داده می شود. زمان رفع مشکل در موارد خاص حداکثر طی 4 ساعت کاری خواهد بود. زمان مراجعه حضوری در صورت نیاز تا 24 ساعت است.

هزینه بسته طلایی تنها 200 هزار تومان است.

3

120 روز

بسته الماس

ما در این بسته به مدت 90 روز از کلیه نیازهای اطلاعاتی شما پشتیبانی کرده و در صورت نیاز 12 بازدید کارشناسی از پروژه شما برای شناسایی وضعیت یا رفع مشکل خواهیم داشت.

شما در طی مدت استفاده از این بسته قادرید از 90 تماس تلفنی تا سقف 15 دقیقه برای هر تماس برای رفع مشکلات خود استفاده نمایید و یا از 1350 دقیقه آموزش ما در محل دلخواه مشتری بهره مند شوید. پشتیبانی تلفنی به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته می باشد حتی در روز های تعطیل.به نیازهای اطلاعاتی اضافی شما از طریق کانال t.me/FishDr پاسخ داده خواهد شد. مطالب اطلاعاتی و آموزشی لازم و مرتبط با مشکل شما در طی زمان پشتیبانی به شما انتقال داده می شود. زمان رفع مشکل در موارد خاص حداکثر طی 4 ساعت کاری خواهد بود. زمان مراجعه حضوری در صورت نیاز تا 24 ساعت است.

هزینه بسته الماس تنها 400 هزار تومان است.


هزینه خدمات ما را با دیگران مقایسه کنید.

ما در زمینه شیلات و آبزی پروری فعالیت داشته و دانش و تجربه لازم را برای خدمت به شما و همفکری در رابطه با مشکلتان دارا هستیم و در صورت نیاز می توانیم از دانش و تجربه افراد موفق و فعالی که با انها در ارتباط مستمر هستیم برای پیشبرد کارتان استفاده کنیم.چطور می توانید از هدیه رایگان پشتیبانی 2 روزه اطلاعاتی ما استفاده کنید؟

1

Step 1

مشکلتان را با ما در میان بگذارید

شما چه بصورت حضوری یا تلفنی از خدمات ما استفاده کرده باشید و یا یکی از بسته های خدمات ما را انتخاب و خریداری کرده باشید، بسته هدیه پشتیبانی ما به شما ارائه میشود.

کافیست به کانال t.me/FishDr وارد شده و مشخصات بسته خریداری شده خود را اعلام فرمایید و یا مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

2

Step 2

کمک ها و راهنمایی های ما را دریافت کنید

شما دو روز هدیه پشتیبانی رایگان اطلاعاتی در رابطه با موضوع مورد نظرتان را بصورت اختصاصی دارید

هر مشکل یا نیاز اطلاعاتی در باره موضوع تان داشتید با ما در میان بگذارید تا با شما همفکری و همراهی کنیم. ما برای شما مطالب آموزشی و اطلاعاتی مفیدی در طی این دوره خواهیم داشت تا رضایت شما را جلب کنیم.

3

Step 3

از نگهداری موجودات دوست داشتنی و کار خود لذت ببرید

ما د رکنارتان هستیم تا با ارائه دانش و تجربه خود و دوستان توانمندمان به شما، لذت نگهداری موجودات زنده را برایتان دو چندان کنیم.

نگران هیچ مشکلی نباشید. هر مساله ای راه حلی دارد و ما نهایت تلاشمان را انجام میدهیم تا برایتان موفقیت و راحتی بیشتر را فراهم کنیم.